Vindafjord Idrettslag
    Postboks 95
    5589 Sandeid

    postmottak@vindafjord-il.no

    Tlf: 918 88 688

    Kontonr. 3241.07.00017

    VIL- bussen

    Bussen er vraka sept. 2017.
    Ingen planar om ny.

    Smaller Default Larger

    Resultatliste 2019

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2019,10.06.2019

    Menn
    1,HENNING MÆHLE, SPORTK. VIDAR, 21:11,
    2,RAGNAR STØLSMARK, GTI - STAVANGER, 21:34,
    3,SJUR RØTHE, Voss IL, 21:57,
    4,BÅRD OLAV STEINSLAND MEDHUS, RØLDAL, 23:03,
    5,JOHANNES THOMSEN, STORD IL, 23:25,
    6,HÅVARD HARTVIGSEN BRÅTHEN, SPIRIT, 23:37,
    7,MARTIN SCHEI, STORD IL, 23:42,
    8,ATLE MEHUS, SAUDA IL, 23:43,
    9,ØYVIND RØGENES, Suldal IL, 23:45,
    10,SVEIN MAGNE LØVÅS, SPIRIT, 23:52,
    11,ODD EINAR TVEIT, STAVANGER IL, 24:41,
    12,GLENN SOLVANG, KOPERVIK, 24:49,
    13,ERLEND WIDERØE HENNIG, HJELMELAND IL, 25:07,
    14,REIDAR AUSTRHEIM, ØLEN IL, 25:10,
    15,BJØRN SUNDVOR, STAVANGER FRIIDRETT, 25:11,
    16,JENS MARCUSSEN, SULDAL IL, 25:22,
    17,STEINAR VADLA, HJELMELAND IL, 25:31,
    18,JARL MAGNUS LIEN, VIL, 25:35,
    19,Andreas Kleiven, NTNUI, 25:45,
    20,OTTO DYBDAHL, KOPERVIK, 26:14,
    21,JONAS LISTØL, SAUDA IL, 26:16,
    22,OLA KLEPPA, HJELMELAND IL, 26:18,
    23,BJARTE HJELMEN, KROKHØL IL, 26:23,
    24,LAWRENCE FALKEID, STAVANGER FRIIDRETT, 26:24,
    25,ØRJAN LØHAUGEN, IF KLYPETUSSEN, 26:29,
    26,JAN ESPEN LANTON, HYDRO, 26:36,
    27,TORE SOLBERG, VIL, 26:40,
    28,SVEN HAGEN, Torvastad, 27:24,
    29,IVAR BAKKA, SAUDA IL, 27:44,
    30,MARTIN RØRTVEIT VESTBØ, VIL, 27:49,
    31,STEFFEN TYSSE, NOTEAM, 27:52,
    32,ØRJAN GRUNNALEITE, SKJOLDAR, 27:54,
    33,KJETIL AUSTRHEIM, VIL, 27:55,
    34,LASSE ASHEIM, TEAM ASHEIM, 28:04,
    35,LEIF R VESTBØ, VIL, 28:07,
    36,ROAR BIRKELAND, SAUDA IL, 28:24,
    37,PER INGE FJELLHEIM, SAUDA O-KLUBB, 28:28,
    38,SIMEN RØRTVEIT, ØLEN IL, 28:44,
    39,SIMON BJØRHEIM, TEAM RYFYLKE, 28:49,
    40,PER OVE ESPEVOLL, VIL, 28:51,
    41,JONAS VESTBØ, VIL, 29:00,
    42,JAN STEINSTØ, Torvastad, 29:05,
    43,OLA BJELLAND, SAUDA IL, 29:14,
    44,OLIVER VESTBØ, VIL, 29:33,
    45,PETER SOMMENBERG, HIL, 29:34,
    46,MORTEN SKEIE, VIL, 29:35,
    47,TORSTEIN L SKJOLD, IF KLYPETUSSEN, 29:53,
    48,TERJE AREKOL, VIL, 30:14,
    48,VEBJØRN SØRBOTTN, SK VATS, 30:14,
    50,ARILD AUSTRHEIM, VIL, 30:15,
    51,ALF INGE SOLHEIM, SKJOLDAR, 30:22,
    52,RUNE VESTBØ, VIL, 30:25,
    53,LARS O SEIM, RØLDAL, 31:03,
    54,GEIR DYBDAHL, KOPERVIK, 31:05,
    55,LARS KINGSRØD, BEKKEFARETKAM., 31:11,
    56,RUNAR AAREKOL, VIL, 31:13,
    57,LEIF HOLE, VIL, 31:19,
    58,ANDREAS HELGESEN, DJERV 1919, 31:20,
    59,HARALD BJARNE HELLESEN, SAND IL, 31:25,
    60,ARILD ERSDAL, SENTRUM RØR, 31:43,
    61,KJELL TORE PEDERSEN, STRAND VGS, 31:51,
    62,HÅVARD VÅGEN, Torvastad, 31:58,
    63,LARS-EGIL BAKKA, Suldal IL, 32:02,
    64,BENDIK LYTH HOLE, VIL, 32:10,
    65,TOM FISKETJØN, HAUG IL, 32:17,
    66,LASSE STAURLAND, SKJOLD, 32:25,
    67,OLE MARTIN RISANGER, SKJOLDAR, 33:13,
    68,MORTEN HAUGLAND, NOTEAM, 33:18,
    69,DANIEL FATNES, SAUDA, 33:43,
    70,EVEN LØNSETH, SAUDA IL, 34:06,
    71,ESPEN STEINSLAND, Helgevold Elektro, 34:22,
    72,ALF ODDEN, Suldal IL, 34:48,
    73,KURT INGE NYBRU, VIL, 34:56,
    74,THOMAS WAHL, SAUDA IL, 35:02,
    75,ODD HELGE VÅGEN, Haugesund Golfklubb, 36:45,
    76,SIGBJØRN ALSAKER, NOTEAM, 36:46,
    77,SVEIN EGIL FATNES, SAUDA IL, 36:48,
    78,KRISTOFFER OLSEN, NOTEAM, 39:56,
    79,NORLEIV AUSTRHEIM, SAUDA IL, 44:35,

     

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2019,10.06.2019

    Damer
    1,MARYNA NOVIK, IF KLYPETUSSEN, 24:40,
    2,SARA AARSETH, STAVANGER FRIIDRETT, 25:36,
    3,LILLY LAURENSE NILSEN, VIL, 27:31,
    4,MONICA RASMUSSEN, HGSD, 29:08,
    5,MATHEA MELBERG, STORD IL, 29:59,
    6,SIV KARIN HOLTA, MIL, 30:16,
    7,RAGNHILD AREKOL, VIL, 30:22,
    8,LINE FJELLDALSELV, VIL, 30:33,
    9,CHRISTINA HAUGLAND, ØLEN IL, 31:08,
    10,KAJA KVALVÅG HETLELID, HJELMELAND IL, 31:42,
    11,BERIT ASHEIM, TEAM ASHEIM, 32:11,
    12,MILFRID MELBERG, GTI, 32:17,
    13,LIV GRETE FLATEBØ SKIFTESTAD, NORD, 32:20,
    14,KRISTINE VIK EKORNRUD, ETNE IL, 32:29,
    15,ANN-KRISTIN FURSETH, VIL, 33:14,
    16,ELINE ASHEIM, TEAM ASHEIM, 33:47,
    17,THEA HELEN EIKEHAUGEN KNUTSEN, VIL, 33:55,
    18,THERESE KNØDAL, ACHIEVES MST, 33:59,
    19,CATHRINE BERGE, ØLEN IL, 34:18,
    20,ANNE KLEIVEN, SKJOLD, 35:21,
    21,ANITA HAUGLAND, ØLEN IL, 35:56,
    22,INGER LINN IMSLAND, TEAM IMSLAND, 36:06,
    22,AMALIE ASHEIM, VIL, 36:06,
    24,LIVA MARIE NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 36:08,
    25,MARI ERSLAND, VIL, 37:40,
    26,SIGRUNN STRØM, STAVANGER IL, 38:40,
    27,LIVA IMSLAND, VIL, 39:54,
    28,SONJA LÆRDAL, VIL, 41:19,
    29,HENRIETTE SØRBOTTEN, NOTEAM, 42:36,

     

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2019,10.06.2019

    Gut 13-14 år
    1,DAVID ØREN, ETNE IL, 24:16,
    2,TORBEN DJUV SØFTING, SAUDA IL, 26:32,
    3,OLAV DYBING BAKKA, SAUDA IL, 29:11,
    4,SONDRE VADLA, HJELMELAND IL, 29:46,
    5,ELIAS DYBING, SAUDA IL, 30:55,
    6,ARNE MATHIAS LINDØL, HIL, 32:05,
    7,ASKEV WINTERHUS JULSRUD, VIKEBYGD, 39:52,

     

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2019,10.06.2019

    Gut 15-16 år
    1,TOBIAS AAREKOL, VIL, 24:24,
    2,STEINAR FRØNSDAL, HJELMELAND IL, 24:51,
    3,Marius Amundsen, SKJOLDAR, 29:46,

     

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2019,10.06.2019

    Jente 13-14 år
    1,KRISTIANE TEIG, SAUDA IL, 31:07,
    2,KRISTINE HUSTVEIT NYBRU, VIL, 31:23,
    3,NORA FLATEBØ SKIFTESTAD, NORD, 32:23,
    4,TUVA AAREKOL, VIL, 33:28,
    5,ODA MEDHUS, RØLDAL, 39:05,
    6,JENNY MARVIK JOHANSEN, VIL, 42:39,
    6,NORMA KRISTINE IMSLAND, TEAM IMSLAND, 42:39,

     

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2019,10.06.2019

    Gut 15-16 år
    1,TOBIAS AAREKOL, VIL, 24:24,
    2,STEINAR FRØNSDAL, HJELMELAND IL, 24:51,
    3,Marius Amundsen, SKJOLDAR, 29:46,

    Resultatliste 2018

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2018 - 31 gong,21.05.2018

    Menn
    1,ØRJAN GRØNNEVIG, SPIRIT, 20:42,
    2,TEDROS HAILE, HIL, 21:56,
    3,MORTEN GJENDEM, HIL, 22:16,
    4,SJUR RØTHE, Voss IL, 22:17,
    5,RAGNAR STØLSMARK, GTI - STAVANGER, 22:30,
    6,LARS-OLAV MÅKESTAD APOLD, GULAR, 23:19,
    7,JOHANNES THOMSEN, STORD IL, 23:43,
    8,TROND OLAV HALVORSEN, HIL, 23:50,
    9,KEN TONY JOHANSEN, GULAR, 24:03,
    10,ØYVIND RØGENES, Suldal IL, 24:04,
    11,GERHARD STEINNES, VIL, 24:13,
    11,ATLE MEHUS, SAUDA IL, 24:13,
    13,RONNY RASMUSSEN, NOTEAM, 24:18,
    14,LEIF KÅRE HATLEVOLL, DNB, 24:21,
    15,IREK KORFINI, HTK, 24:54,
    16,EIRIK FJÆR SKÅRE, STRINDHEIM, 25:01,
    17,JOHNNY VEA, HTK, 25:17,
    18,TOR ARNE SANDVIK, KLYPETUSSEN IL, 25:50,
    19,BJØRN KJELLESVIK, ETNE IL, 25:51,
    20,David Øren, ETNE IL, 26:25,
    21,KIM LAITINEN, STORD IL, 26:48,
    22,JOHAN NYLAND, SK VEAVÅGEN, 26:58,
    23,ANDREAS DØSKE, HIL, 27:03,
    24,OLA MJØLHUS, HJELMELAND IL, 27:14,
    25,IVAR BAKKA, SAUDA IL, 27:19,
    26,GEIR UTAAKER, NMK Vikedal, 27:30,
    27,THOR ARNE DOMMERSNES, HAUGESUND TRIATHLON KLUBB, 27:39,
    28,NILS SALTNES, IF KLYPETUSSEN, 28:05,
    29,ERIK KALDHEIM, VIL, 28:10,
    30,STEINAR FRØNSDAL, SAUDA IL, 28:12,
    31,KJETIL SÆVAREID, ETNE IL, 28:13,
    32,IVAR ÅSERUD, NOTEAM, 28:15,
    33,OLA KLEPPA, HJELMELAND IL, 28:21,
    34,PER INGE FJELLHEIM, SAUDA O-KLUBB, 28:29,
    35,HANS CHRISTIAN OSALAND, NOTEAM, 28:33,
    36,LASSE ASHEIM, VIL, 28:35,
    37,JAN STEINSTØ, Torvastad, 28:57,
    38,OVE IVESDAL, ØLEN IL, 29:14,
    39,BERNT MAGNE KOLDAL, EGERSUND, 29:32,
    40,KJETIL KNUTSEN, NOTEAM, 29:51,
    41,JON OVE HEBNES, NOTEAM, 29:52,
    42,RICHARD VEA, SK VEAVÅGEN, 30:01,
    43,LARS KRISTIAN AASTVEDT, ETNE IL, 30:07,
    44,SIGMUND AAS, NOTEAM, 30:19,
    45,TORMOD NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 30:24,
    45,ØRJAN LØHAUGEN, IF KLYPETUSSEN, 30:24,
    47,TERJE AAREKOL, VIL, 30:36,
    48,MAGNE KLEMENTSEN, Sauda Sykkelklubb, 30:43,
    49,OLAV DYBING BAKKA, SAUDA IL, 30:50,
    49,LARS STEINAR OSALAND, ØLEN IL, 30:50,
    51,LASSE STAURLAND, SKJOLD, 30:53,
    52,KJELL TORE PEDERSEN, STRAND VGS, 30:55,
    53,TOM SELJESTAD, SAUDA IL, 31:07,
    54,HARALD BJARNE HELLESEN, NOTEAM, 31:12,
    55,JONAS VESTBØ, VIL, 31:18,
    56,KRISTIAN DØVIK, HIL, 31:19,
    57,LEIF HOLE, VIL, 31:24,
    58,STIAN BRUN, KARMØY, 31:30,
    59,BENJAMIN HOLE, VIL, 31:39,
    60,BJARNE BLOM, HAUGESUND TRANSPORTSKULE, 32:03,
    61,KRISTIAN WAHL JENSEN, SAUDA IL, 32:18,
    62,ALF INGE SOLHEIM, NOTEAM, 32:23,
    63,HALVOR STUHAUG, VIL, 33:08,
    64,EMIL HAUGLAND RØNNEVIK, VIL, 33:18,
    65,JARLE SKRUNES, SK NORD, 33:26,
    66,LARS-EGIL BAKKA, Suldal IL, 33:32,
    67,DAVID BERNTSEN, ØLEN IL, 34:05,
    68,ARVE VESTBØ, VIL, 34:33,
    69,AGNAR NAUSTDAL, BJOA, 34:39,
    70,INGE FATLAND, VIL, 34:43,
    71,TAGE AAREKOL, VIL, 34:47,
    72,MATHIAS ÅSHEIM BERGSBAKK, SAUDA IL, 34:48,
    73,ESPEN STEINSLAND, Helgevold Elektro, 34:53,
    74,LARS OVE FJETLAND, HAUG IL, 35:01,
    75,ERIK HUSEBØ, NOTEAM, 35:03,
    76,ØYSTEIN MATRE, NOTEAM, 35:07,
    77,EVEN LØSETH, SENTRUM RØR, 35:12,
    78,ARILD ERSDAL, SENTRUM RØR, 35:16,
    79,PAUL IVESDAL, ØLEN IL, 35:51,
    80,SIGBJØRN ALSAKER, NOTEAM, 36:25,
    81,MORTEN ØSTENSTAD, HAUG IL, 36:31,
    82,KJELL ARNE LENDE, ÅKRA IL, 36:54,
    83,LARS MAGNUS NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 36:59,
    84,MATS BREIVIK, SAUDA IL, 37:38,
    85,ODD HELGE VÅGEN, Haugesund Golfklubb, 38:34,
    86,NORLEIV AUSTRHEIM, SAUDA IL, 44:55,
    87,SVEIN OVAR KJEILEN, BERGEN, 46:57,
    88,YNGVAR MARIDAL, HTK, 51:15,

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2018 - 31 gong,21.05.2018

    Damer
    1,VIENNA SØYLAND DAHLE, SKJALG IL, 23:41,
    2,SARA UNGER, SPIRIT, 25:08,
    3,MARYNA NOVIK, IF KLYPETUSSEN, 25:37,
    4,NINA KRISTIN HOLTA, GTI, 26:52,
    5,MARIE VIKESÅ, NY VON, 28:21,
    6,HELENE FLEM, HJELMELAND IL, 29:15,
    7,NINA ANDREASSEN, VIL, 29:50,
    8,KATARINA TOPP SANDVIK, HJELMELAND IL, 29:56,
    9,ELISABETH HELLESLIEN, SAUDA IL, 30:02,
    10,MATHEA MELBERG, STAAL IL, 30:04,
    11,JORUNN ØYE, NY VON, 30:30,
    12,SIV KARIN HOLTEN, MIDTBYGDENS IL, 30:38,
    13,IDA-MARIE MARCUSSEN, NOTEAM, 30:46,
    13,MONICA RASMUSSEN, NOTEAM, 30:46,
    15,KRISTINE HUSTVEIT NYBRU, VIL, 31:05,
    16,LINDA ANDERSEN MATRE, VIL, 31:11,
    17,CHRISTINA HAUGLAND, NOTEAM, 31:36,
    18,HEDDA OPDAHL VIGA, HJELMELAND IL, 31:40,
    19,BEATE AAREKOL, VIL, 32:19,
    20,RAGNHILD AAREKOL, VIL, 32:53,
    21,BERIT ASHEIM, VIL, 33:08,
    22,ANNBJØRG GUNDERSEN, BERGEN, 33:22,
    22,IDA JOHANNE HEGGEN, CROSSFIT SENTRUM, 33:22,
    24,KARINE ANETTE ORSE KLÆBOE, VIL, 33:23,
    24,INGEBORG KLÆBOE MOLAND, VIL, 33:23,
    26,TOVE KARBØL, SAUDA IL, 33:28,
    27,TRINE BYGGSTØYL, LEKSVIK IL, 33:29,
    28,IDA MELHUS, VIL, 34:34,
    29,GURI GJERDE, VIL, 35:03,
    30,SYLVI ANN NESHEIM, VIL, 35:07,
    31,AURORA AAREKOL, VIL, 35:34,
    32,CELINE BERNTSEN, ØLEN IL, 35:50,
    33,ANNE KLEIVEN, SKJOLD, 36:01,
    34,JANE MYHRE, NOTEAM, 36:36,
    35,ELI ERFJORD, ERFJORD, 36:48,
    36,KRISTINE AKSLAND, SANDNES IL, 37:22,
    37,JENNY MARVIK JOHANSEN, NOTEAM, 37:25,
    38,NORMA KRISTINE IMSLAND, VIL, 37:31,
    39,GRO ANITA IMSLAND, VIL, 37:32,
    40,JORUNN HÅVÅS, NOTEAM, 37:49,
    41,LIVA MARIE NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 37:50,
    42,ANITA TOPP SANDVIK, HJELMELAND IL, 38:11,
    43,GRETA NESHEIM, VIL, 38:18,
    44,SIW NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 38:20,
    45,ELLA KRISTINE SKIPEVÅG TVEIT, VIL, 38:25,
    46,ANNE BERIT SKIPEVÅG TVEIT, VIL, 38:26,
    47,IDA BRUN, KARMØY, 41:07,
    48,MARIA KJEILEN, BERGEN, 46:57,
    49,Solveig Jeanette Tangen, HTK, 51:14,

    Resultatliste 2017

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2017 - 30 år,05.06.2017

    Menn
    1,RAGNAR STØLSMARK, GTI - STAVANGER, 22:02,
    2,ØYSTEIN HALDORSON, KORLEVOLL, 23:45,
    3,ØYVIND RØGENES, Suldal IL, 24:04,
    4,JENS MARCUSSEN, SULDAL IL, 24:06,
    5,HÅKON ROSSEHAUG, SVEIO, 24:14,
    6,JARLE KOLBEINSEN, HAUGESUND TRIATHLON KLUBB, 24:38,
    7,SONDRE HANDELAND, SAUDA IL, 24:46,
    8,OLA-MARTIN ØVERLAND, SAUDA IL, 24:55,
    9,RONNY RASMUSSEN, AVALDSNES, 24:56,
    10,David Øren, ETNE IL, 25:54,
    11,ODD EINAR TVEIT, NOTEAM, 25:58,
    12,THOR ARNE DOMMERSNES, HAUGESUND TRIATHLON KLUBB, 26:00,
    13,Jostein Hetlesæter, HJELMELAND IL, 26:01,
    14,Martin Schei, NOTEAM, 26:20,
    15,REIDAR AUSTRHEIM, ØLEN IL, 26:22,
    16,GEIR GJERDE, VIL, 26:31,
    17,OLA MJØLHUS, HJELMELAND IL, 26:36,
    18,Håkon Stople, helgevold, 26:51,
    19,STIAN HAUGLAND, ØLEN IL, 26:54,
    20,LASSE ASHEIM, VIL, 27:06,
    20,TOBIAS AAREKOL, VIL, 27:06,
    22,Marius Amundsen, SKJOLDAR, 27:07,
    23,PER OVE ESPEVOLL, VIL, 27:12,
    24,BJARTE HJELMEN, KROKHØL IL, 27:20,
    25,IVAR BAKKA, SAUDA IL, 27:25,
    26,TORE ANDRE MELBERG, GJESDAL, 27:27,
    27,HANS RØRTVEIT, HELGEVOLD, 27:37,
    28,OLIVER VESTBØ, ØLEN IL, 27:49,
    29,NILS VETLE MEDHUS, RØLDAL, 27:50,
    30,PETER ØREN, ETNE IL, 28:03,
    31,PER INGE FJELLHEIM, SAUDA O-KLUBB, 28:09,
    32,KJETIL SÆVAREID, ETNE IL, 28:14,
    33,GEIR DYBDAHL, KOPERVIK, 28:19,
    34,KJETIL OHM, SK VATS, 28:27,
    35,ØRJAN LØHAUGEN, IF KLYPETUSSEN, 28:29,
    36,TERJE AAREKOL, VIL, 28:31,
    37,KJETIL AUSTRHEIM, VIL, 28:40,
    38,PETER SONNENBERG, HIL, 28:41,
    39,JOAKIM BERGE, Roatoppen, 28:51,
    40,BJØRN TERJE HELGEVOLD, VIL, 28:57,
    41,TORLEIF LØKKEN, VIL, 28:59,
    42,Alf Inge Solheim, NOTEAM, 29:08,
    43,Olav Helland, NOTEAM, 29:13,
    44,EMIL HAUGLAND RØNNEVIK, NOTEAM, 29:19,
    45,PER MOLAND, VIL, 29:20,
    45,OVE IVESDAL, ØLEN IL, 29:20,
    47,HÅKON OPSAL, VIL, 29:21,
    48,Lars Odland, L+L, 29:39,
    49,RUNE IDAR FRØYLAND, NOTEAM, 29:50,
    50,JONAS LISTØL, SAUDA IL, 29:51,
    51,RUNAR AAREKOL, VIL, 29:56,
    52,EIRIK STØLE, NOTEAM, 30:09,
    53,BJARTE RØRTVEIT, SKJOLDAR, 30:13,
    53,ANDERS LØHAUGEN, ØLEN IL, 30:13,
    55,HARALD BJARNE HELLESEN, Suldal IL, 30:14,
    56,ERLEND SKOGLAND, NOTEAM, 30:20,
    57,KJELL TORE PEDERSEN, Strandvid Skule, 30:39,
    58,Terje Ørnes, HELGEVOLD EL, 30:48,
    59,TORMOD NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 30:50,
    60,HENRIK TOKHEIM, VIL, 31:00,
    61,TORE STOKKA, HELGEVOLD, 31:12,
    62,LEIF HOLE, VIL, 31:13,
    63,Øivind Ulvik, NOTEAM, 31:14,
    64,IVAR JACOBSEN, HTK, 31:15,
    65,SKJALG DUESUND, IF KLYPETUSSEN, 31:17,
    66,LEIV ØYSTEIN LEIFSEN, VIL, 31:37,
    67,JULIAN PEDERSEN, MIDTBYGDENS IL, 31:45,
    68,HÅVARD VÅGEN, HTK, 31:54,
    69,IVAR JOHANNES HANDELAND, SAUDA IL, 32:07,
    70,LARS HENNING KINGSRØD, MAERSK DRILLING, 32:11,
    70,ANDREAS CLAUSSEN, Madla IL, 32:11,
    72,OLAV DYBING BAKKA, SAUDA IL, 32:15,
    73,LARS-EGIL BAKKA, Suldal IL, 32:17,
    74,ROALD CLAUSSEN, Madla IL, 32:28,
    75,ODD OLAV HELGEVOLD, HELGEVOLD, 32:50,
    76,Bjørn Magne Espeset, Sola, 32:53,
    77,JONE ØVERLAND, SAUDA IL, 32:57,
    78,BJARNE DANIELSEN, kondis, 33:06,
    79,MATS BREIVIK, SAUDA IL, 33:17,
    80,Kjetil Seljelid, NOTEAM, 33:37,
    81,KRISTIAN DØVIK, NOTEAM, 33:43,
    82,INGE FATLAND, VIL, 33:52,
    83,Askild Kaldheim, NOTEAM, 33:59,
    84,TAGE AAREKOL, VIL, 34:14,
    85,AGNAR NAUSTDAL, BJOA, 34:17,
    86,SVEIN OVAR KJEILEN, ARNA, 34:28,
    87,LARS OVE FJETLAND, HAG IL, 34:32,
    88,ESPEN STEINSLAND, Helgevold Elektro, 34:36,
    89,ERIK SKRUNES, NOTEAM, 34:55,
    90,HARALD MÅGE, IF KLYPETUSSEN, 35:10,
    91,SONDRE ASHEIM, Helgevold Elektro, 35:15,
    92,TORALF JR. STOPLE, VIL, 36:20,
    93,Sondre Aksland, NOTEAM, 36:22,
    94,ELIAS DYBING, SAUDA IL, 36:59,
    95,ODD HELGE VÅGEN, Haugesund Golfklubb, 37:12,
    96,SIGBJØRN ALSAKER, NOTEAM, 37:22,
    97,PER RUNE KOLÅS, VIL, 37:46,
    98,VERMUND SKOGLAND HØGSET, VIL, 38:24,
    99,Jone Håheim, VIL, 38:35,
    100,Leif Magne Nonslid, helgevold, 39:14,
    101,PETTER FRØYLAND, HELGEVOLD EL, 39:18,
    102,JOHANNES HELGEVOLD, VIL, 40:09,
    103,ROGER LØKKEN, VIL, 40:16,
    104,NORLEIV AUSTRHEIM, SAUDA IL, 40:46,
    105,IVER ØVERLAND, SAUDA IL, 41:28,
    106,EVEN LØNSETH, SAUDA IL, 41:31,
    107,SVEIN WIGENE, HAUGESUND, 44:57,
    108,Roger Handeland, NOTEAM, 45:36,
    109,YNGVAR MARIDAL, HTK, 54:52,

    Resultatliste Ølmedal Rundt - 2017 - 30 år,05.06.2017

    Damer
    1,VIENNA SØYLAND DAHLE, SKJALG IL, 23:35,
    2,MARYNA NOVIK, IF KLYPETUSSEN, 24:29,
    3,MARI HETLESÆTER, HJELMELAND IL, 25:00,
    4,ANN KRISTIN MOSBRON, HAUGESUND, 25:38,
    5,FREYA MJØLSNES, FINNØY, 27:28,
    6,MALENE HJORTELAND, NTNUI, 28:22,
    7,RAGNHILD AAREKOL, VIL, 29:07,
    8,JORUNN HAGESÆTHER, HAUGESUND TRIATHLON KLUBB, 29:16,
    9,KAREN KYLLESØ, HJELMELAND IL, 29:42,
    10,GIEDRE VAITAUSKIENE, SAND IL, 30:04,
    11,MILFRID ØSTERHUS MØLLBERG, GTI, 30:15,
    12,HEIDI HELGEVOLD, VIL, 30:19,
    13,SIRI TUNGLAND, SAUDA IL, 30:47,
    14,ANNBJØRG GUNDERSEN, ARNA, 31:01,
    15,KRISTINE HUSTVEIT NYBRU, VIL, 31:06,
    16,SUNNIVA STOKKEVÅG KOLÅS, VIL, 31:19,
    16,MONICA RASMUSSEN, AVALDSNES, 31:19,
    18,ANE HJØRUNGDAL VIKA, HJELMELAND IL, 32:03,
    19,GRO ANITA IMSLAND, VIL, 32:23,
    20,MARTE DALE, BRYNE, 32:36,
    21,ANJA HAUGE CHRISTIANSEN, ØLEN IL, 32:42,
    22,Christina Haugland, NOTEAM, 32:45,
    23,Nina Tvedt, NOTEAM, 32:58,
    24,BERIT ØRNES ASHEIM, VIL, 33:06,
    25,Janne Heggelund, HAUGESUND, 33:33,
    26,SYLVI ANN NESHEIM, VIL, 34:11,
    27,ANDREA OPSAL, VIL, 34:19,
    28,HEDDA GJERDE, VIL, 34:49,
    29,MAY BRIT HØYVIK, BOGAFJELL SYKKELKLUBB, 35:17,
    30,Dina Kvinnesland, HTK, 35:39,
    31,AURORA AAREKOL, VIL, 35:47,
    32,IRENE STUVIK, HAUGESUND TRIATHLON KLUBB, 36:14,
    33,Ane Sofie Espeset, Sola, 36:24,
    34, INGVILD LUTEBERGET NESHEIM, NOTEAM, 36:53,
    35,SYNNE DYNGELAND, VIL, 37:37,
    36,ANNE GRETE HAUGSGJERD, NOTEAM, 37:49,
    37,VIBEKE SELVAAG LØHAUGEN, VIL, 37:56,
    38,HANNE STINE MØLLEN, NOTEAM, 37:58,
    39,LENE GREGERSEN, L+L, 38:26,
    40,Christine Thomas Berntzen, Imsland Hyttefelt, 39:06,
    41,MARINA LØVIK, SAUDA IL, 39:28,
    42,LIVA IMSLAND, VIL, 40:08,
    43,LIVA MARIE NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 40:19,
    44,ÅSA BERGE, NOTEAM, 40:42,
    45,SIRI NONSLID, SKJOLDAR, 41:19,
    46,EVA-KARIN ØVERLAND, SAUDA IL, 41:35,
    47,Louise Handeland, NOTEAM, 45:35,
    48,NINA ANDREASSEN, VIL, 53:11,
    49,Solveig Jeanette Tangen, NOTEAM, 54:52,
    50,JO ANN RASMUSSEN, SPIRIT, 1:01:35,

    Hovedsponsorar

                              

    E-post: postmottak@vindafjord-il.no tlf: 918 88 688