Vindafjord Idrettslag
Postboks 95
5589 Sandeid

postmottak@vindafjord-il.no

Tlf: 918 88 688

Kontonr. 3241.07.00017

VIL- bussen

Bussen er vraka sept. 2017.
Ingen planar om ny.

Smaller Default Larger

Resultatliste 2002

Resultat frå Ølmedal Rundt 2002.


NM i halvmaraton 2002, MENN
---
1) Rasmussen Karl Johan HAUGESUND 1:07.03
2) Silvadibrito Carlos SPK.VIDAR 1:07.46
3) Aalien Knut LILLEHAMMER 1:09.50
4) Risa Svein Ove UNDHEIM IL 1:11.01
5) Lunde Ørjan NORA SALHUS 1:12.00
6) Benozimma Mounir S.K.VIDAR 1:13.40
7) Helgesen Jan BULL 1:13.53
8) Grønseth Ingvar FR’NA FIK 1:16.09
9) Lothe Kjetil STEGABERG 1:16.27
10) Berg Wiktor SVEIO IL 1:17.02
11) Fiveland Gjermund SAUDA IL 1:21.08
12) Leira Heming FRIKRANSEN 1:21.50
13) Dommersnes Tor Arne STEGABERG IL 1:23.13
14) Hansen Jan Birger AVALSDNES IL 1:24.02
15) Vaage Gunnar B TRIO IL 1:24.23
16) Pedersen Sigmund SVEIO IL 1:24.27
17) Nordhus Gunnar AKS77 1:25.10
18) Hausken Oddvar HAUGESUND 1:25.22
19) Olsen Waldemar SAUDA IL 1:25.25
20) Eidhammer Kjetil HAUGES.POL 1:25.31
21) Steinstø Per Arne HAUGESUND 1:25.38
22) Skattkjær Fredrik HAUGESUND 1:26.16
23) Hagland Olav STATOIL 1:26.40
24) Alfheim Per Gunnar VAREG 1:27.02
25) Austrheim Arild VIL 1:27.44
26) Stava Gudmund GASSCO 1:27.50
27) Jekteberg Kurt Reidar KLYPETUSSEN 1:28.43
28) Dommersnes Endre KLYPETUSSEN 1:28.58
29) Danielsen Bjarne DNL 1:29.25
30) Duesund Skjalg KLYPETUSSEN 1:30.54
31) Sletten Gisle STORD 1:30.56
32) Moland Per VIL 1:32.47
33) Innbjo Arne HAUGESUND 1:32.48
34) Danielsen Ståle VAREG 1:33.22
35) Heikkenin Sigurd HIL 1:33.34
36) Vestbø Rune VINDAFJORD 1:35.14
37) Fylkesnes Olav BREMNES IL 1:35.44
38) Østhus Nicolai STEGABERG 1:35.51
39) Lilletvedt Roald HAUGESUND IL 1:37.08
40) Sausjord John STEGABERG 1:38.39
41) Halleland Leif KLYPETUSSEN 1:40.08
42) Ness Magnus UBIL 1:41.18
43) Søndeland Einar GTI 1:41.43
44) Bakkevig Fritjof HYDRO 1:45.33
45) Friis Sture FRIKRANSEN 1:48.36
46) Jansen Victor HAUGESUND 1:50.57
47) Kleppa Hermund SIR 1:51.31
48) Måge Harald KLYPETUSSEN 1:51.43
49) Milje Leif Arne STORD 2:08.45
50) Ervik Gunnar B TØNSBERG 2:49.55
 

NM i halvmaraton 2002, DAMER
---
1) Landøy Bente HAUGESUND 1:18.57
2) Lie Kristin ROYAL SPORT 1:24.51
3) Malme Turid FRÆNA FIK 1:27.59
4) Ljung Kjersti SAUDA 1:51.30
5) Melkevik Bodil HAUGESUND 1:53.18
6) Haukeland Gunhild HAUGESUND 1:58.02

Løpsklasse 7 km, MENN 2002
---

1) Rossehaug Øystein,SVEIO,22.52
2) Aksland Øyvind,HIL,22.54
3) Kvåle Lars,RØLDAL,23.12
4) Larsen Bjørnar,VIL,23.32
5) Pettersen Ivar,HIL,23.34
6) Lie Rune,STEGABERG,23.39
7) Årvik Gunnar,ROSENDAL TURN/LAG,23.48
8) Fjeldheim Torbjørn,HAUGESUND IL.M,24.21
9) Kaldheim Alf Magne,TRØNDER-ØST,25.00
10) Søndenå Kjetil,SAUDA,25.07
11) Holden Kjetil,STEGABRG,25.14
12) Askeland Erling,HIL,25.17
13) Løland Leif Inge,HYLSFJORDEN IL,25.30
14) Aarra Morten,25.37
15) Egge Harald,SKJOLDAR,25.41
16) Alne Ragnar,HAUGESUND SVØM/TRIM,25.52
17) Vestbø Thomas,VIL,25.57
18) Gard Kjell Otto,STEGABERG,26.05
19) Vestbø Thomas,VIL,26.09
20) Vikeså Leidulf,HYLSFJORDEN IL,26.26
21) Rossehaug Håkon,SVEIO,26.45
22) Tveit Morten,SAUDA IL,26.48
23) Herheim Øyvind,SAUDA IL,26.49
24) Asheim Lasse,VIL,27.00
25) Wæstre Øystein,HAUGESUND SVØM/TRIM,27.12
26) Løland Magne,HYLSFJORDEN IL,27.15
27) Fresvik Sigurd,KLYPETUSSEN,27.30
27) Gjerde Geir,VIL,27.30
29) Roaldkvam Harald,SULDAL IL,27.31
30) Fjellheim Per Inge,SAUDA O-KLUBB,27.40
31) Haugland Kurt,OMVIKEDALEN IL,27.43
32) Ringhagen Kristian,SAUDA O-KLUBB,27.45
33) Grannes Jan,27.48
34) Handeland Karl Erik,SAKO,27.54
35) Håland Terje,KLYPETUSSEN,27.57
36) Botnen Andre,RØLDAL,28.02
36) Andersen Reidar,KORLEVOLL,28.02
38) Nesheim Svein Olav,ODDA IL,28.05
39) Ekkje Sigurd,RØLDAL,28.09
40) Nesse Jarle,SVEIO,28.10
41) Øverland Lars,ERAMET NORWAY,28.12
42) Eriksen Steinar,KORLEVOLL,28.19
43) Jakobsen Ivar,HAUGESUND SVØM/TRI,28.21
44) Hellesen Harald Bjarne,SAND IL,28.29
45) Liknes Simon,HYDRO,28.34
46) Larsen Kjetil,VIL,29.12
47) Nybru Gunnleiv,29.17
48) Fjellheim Øysteim,SAUDA O-KLUBB,29.25
49) Holte Egil,TRIO,29.26
50) Kroka Steinar,OMVIKEDAL,29.28
51) Roaldkvam Jakob,SULDAL IL,29.30
52) Gulbransen Svein,SAUDA IL,29.33
53) Stavenjord Norodd,VEDAVÅGEN,29.35
54) Dale Ingolf,STAVANGER,29.40
55) Eikemo Martin,KORLEVOLL,29.53
56) Larsen Kjetil,VIL,29.57
57) Andersen Asbjørn,HIL,29.58
58) Tveit Jarle,SKJOLDAR,30.04
59) Nilsen Lars Magne,ÅKRA,30.11
60) Vestbø Martin Rørtveit,VIL,30.13
61) Heimdal John,VEDAVCG IL,30.16
62) Nybru Trond,SANDNES IBK,30.19
63) Herheim Egil,SAUDA IL,30.21
64) Mostrand Rode,30.24
65) Postvoll Paul,HIL,30.26
66) Bakka Lars Egil,SAUDA IL,30.54
67) Kolås Per Rune,KLYPETUSSEN,30.56
68) Løland Lars Helge,HYLSFJORDEN IL,31.00
69) Valle Svein,KORLEVOLL,31.02
70) Samland Olav,IF KLYPETUSSEN,31.15
71) Aarekol Cato Andre,VIKEDAL IL,31.17
72) Mehus Oddmund,STATOIL,31.19
73) Døske Arne Andreas Peders,STEGBERG IL,31.23
74) Tvedt Svein Magne,RØLDAL,31.29
75) Austerhim Norleiv,SIL,32.06
76) Furseth Knut,VIL,32.24
77) Seltveit Halvor,SAUDA IL,32.30
78) Johannesen Tor,HSK,32.38
79) Amdal Oskar,STEGABERG,32.51
80) Werdal Jan Birger,SAKO,32.54
81) Helgeland Jakob,HYDRO BIL,32.56
82) Tokheim Nils,VIL,33.12
83) Svandal Atle,VIL,33.21
84) Nesse Svein,SVEIO IL,33.23
85) Kallevik Berner,STEGABERG,33.47
86) Karlsen Terje,34.03
87) Espevoll Leif Henry,VIL,34.08
88) Herheim Helmert,SAUDA IL,35.17
89) Håmeimsnes Asbjørn,SAUDA IL,35.48
90) Aarekol Asbjørn,VIL,35.52
91) Austrheim Kjetil,VIL,36.12
92) Lothe Thomas,MADLA SPEIDARGRUPPE,36.22
93) Nørgård Per,SAKO,37.20
94) Bjelland Kristian,BREMNES IL,37.26
95) Bjelland Jone,SAUDA IL,37.33
96) Bjelland Olav Ingar,SULDAL IL,37.35
97) Pedersen Helge,37.37
98) Sellevold Gisle,KLYPETUSSEN,37.53
99) Aarekol Jon Bjarte,VIL,37.59
100) Øverland Geirmund,VIL,39.07
101) Kleppa Olav H,DNM,39.14
102) Dybevik Olav,STATOIL BIL,39.44
103) Hansen Henrik N,SKJOLDAR,40.11
104) Økland Magne,VIL,41.13
105) Skulstad Alfred,HYDRO,43.46
106) Halleraker Joar,SAUDA,44.24
107) Stople Eirik,VIL,45.42

 

Løpsklasse 7 km, DAMER 2002
-----
1) Odland Heid Elin,VSS,27.19
2) Helgevold Inger Lise,VIL,29.09
3) Helgevold Heidi,VIL,29.19
4) Melberg Milfrid,GTI,30.07
5) Kolsrud Marianne,MODUM,31.43
6) Vestbø Anne Ø,VIL,31.55
7) Bjelland Sissel,BREMNES IL,32.24
8) Ekkje Berit,RØLDAL D,32.29
9) Herheim Borgny,SAKO,33.38
10) Håvik Kari Gro,SAKO,33.40
11) Håland Randi,KLYPETUSSEN,35.33
12) Seim Ida,RØLDAL,36.40
13) Botnen Silje Solbakken,RØLDAL,36.41
14) Bakkedal Stina,VIL,37.55
15) Sønstabø Karin Marie,38.08
16) Dale Marte,KLYPETUSSEN,38.58
17) Herheim Laila,SAUDA IL,38.59
18) Hagland Astrid Sæther,STATIOL BIL,39.20
19) Lokna Eva,39.54
20) Sønstabø Kirsti,41.06
21) Haugland Anita,42.04
22) Hushagen Edrun Helle,SAKO,42.07
23) Halleraker Anne Judit,SAKO,45.46

Hovedsponsorar

                          

E-post: postmottak@vindafjord-il.no tlf: 918 88 688